Interesuję się sztuką we wszystkich jej przejawach, eksperymentuję i szukam własnej drogi w świecie artystów. Zapraszam!
Kategorie: Wszystkie | Prezentacja | Różności
RSS
środa, 10 marca 2010

W związku z niestabilnym działaniem serwisu Blox, częstymi problemami technicznymi oraz sporą ilością ograniczeń dotyczacych funkcjonowania i możliwości tego serwisu przeniosłam się jakiś czas temu na Blogspot, z czego jestem bardzo zadowolona. Jedyne czego mi brakuje, to Wy - moi czytelnicy! Nieświadomi zmiany zostajecie tutaj lub skierowani przez wyszukiwarkę trafiacie na porzuconą i nie rozwijaną już stronę. Dlatego też postanowiłam zrobić dla Was krótki spis treści, który skieruje was w odpowiednie miejsce na moim nowym blogu, byście mogli uzykać wiedzę, której szukacie lub zanleźć inspirację. Zapraszam do odwiedzenia mnie w nowym miejscu, podzielenia się spostrzeżeniami i regularnych powrotów do niego. Mam nadzieję, że Wam się tam spodoba!

Kurs rysunku online Kurs rysunku online "Od zera do bohatera"

Kurs  techniki decoupage - materiały i wykonanie Kurs techniki decoupage - materiały i wykonanie

Sztuka - obrazy, grafika, rysunek Sztuka - obrazy, grafiki, rysunek, mix-media, eksperymenty

Rękodzieło - pojedyńcze egzemplarze tworzone z pasją Rękodzieło - pojedyńcze egzemplarze, prawdziwe unikaty

Stiuk - podział i receptury Stiuk - podział i receptury. Próby imitacji marmuru.

Sgraffito - antyczna metoda zdobienia ścian Sgraffito - antyczna metoda zdobienia, która zachwyca do dziś

Antyki i renowacje Antyki i renowacja - moja pasja i wykształcenie

Fotografia - malowanie  światłem Fotografia - malowanie światłem

wtorek, 06 października 2009

Dostałam prezent, który bardzo mnie cieszy. Niespodziewanie stałam się posiadaczem zaawansowanej maszyny dziewiarskiej Brother-820. Niestety instrukcja obsługi do niej zaginęła w pomroce dziejów, a ja zupełnie ni wiem co zrobić z tym klamotem, zeby okazał się użyteczny.

nauczona doświadczeneim zwracam się więc z prośbą do wszystkich Czytelników - macie może instrukcję obsługi Brothera KH-820 ? A może ktoś z Wrocławia ma taką maszynę i zdecydowałby się udzielić mi krutkiego kursu jej obsługi??

Czekaam na odzew i nan nadzieję, że znów uda się to wszystko pozytywnie załatwić, jak to miało miejsce z poprzednią sprawą.

Na koniec dorzucę tylko zdjęcie mojejnowej zabawki (niestety fotka nie moja - pochwalę się własną jak zacznę sama na niej dziergać)

 

sobota, 12 września 2009

Profesjonalne sesje fotograficzne zwierząt są tym, co ostatnio zajmuje mój czas. Wreszcie postanowiłam zrobić użytek z mojej wiedzy i doświadczenia fotograficznego - poza tym powstała pierwsza strona, którą firmuję własnym nazwiskiem...Jestem z niej bardzo dumna, ponieważ pomysł, wykonanie i całkowity jej wygląd są wyłącznie zasługą moją i Maćka, i chociaż czasem niebyło łatwo to teraz już nie pamięta się o tych problemach poczatkowych.

Strona obecnie jest nadal w trakcie rozbudowy, tylko niektóre sesje zostały już opracowane, ale i tak mam nadzieję, że się Wam spodoba.

Zapraszam więc wszystkich, którzy odwiedzali mnie tutaj na wizytę pod nowym adresem:

www.cosel.pl

Od razu również zaznaczam, że moja działalność fotograficzna znacznieodbiega od tego czym chwaliłam sie na tym blogu, dla niektórych może to byćwięc zaskoczenie. Mam nadzieję, że pozytywne ;)

A na koniec kilka zdjęć na zachętę:

 

Kot Drań - moje ulubione zdjęcie

Fretka Zorza

Pies Kacper

Więcej zdjęć na stronie. Zapraszam serdecznie :)

czwartek, 17 kwietnia 2008

Kolejny raz rozpoczynam pisanie bloga, coraz więcej opcji wydaje mi się konieczne i kolejne serwisy okazują bezsilne wobez moich wymagań, ale wydaje mi się, że tutaj mogę zagościć na dłużej. Taką mam szczerze powiedziawszy nadzieję...

Na początku kilka słów o mnie, bo pewnie później już nie przydarzy się okazja, żeby się przedstawić. Mam na imię Joanna, studiuję na 3 roku dziennej konserwacji zabytków. Pomieszkuję na zmianę w Kudowie Zdroju, skąd pochodzę, w Nysie, gdzie studiuję i we Wrocławiu z Moim Mężczyzną, bo tam pracuję. Moje życie toczy się głównie nocami, ponieważ lepiej mi się tworzy, gdy za oknem jest cicho i ciemno.

A przy okazji jeszcze trochę na temat czym będzie ten blog... Postaram się prezentować tutaj moje prace, postepy w różnorodnej twórczości rękodzielniczej, nowe fascynacje i wszystko to, co związane jest z moją poważną przypadłością, której chyba nie da się okreslić inaczej niż jako przemożnego wstrętu do "nicnierobienia". Tak więc powoli zapełnię to miejsce przykładami decoupage'u, scrapbookingu, embrossingu, przy okazji pochwalę się tym, co robię zawodowo oraz na zajęciach na studiach.
KONTAKT:

e-mail : yadis@o2.pl
gg: 8945173

Zapraszam na kursy rękodzielnicze oraz kurs rysunku organizowane na terenie Wrocławia. Jeśli spodobała ci się jakaś praca, nie wahaj się dłużej tylko pyta - niektóre z nich są na sprzedaż :)