Interesuję się sztuką we wszystkich jej przejawach, eksperymentuję i szukam własnej drogi w świecie artystów. Zapraszam!
Kategorie: Wszystkie | Prezentacja | Różności
RSS

Różności

wtorek, 06 października 2009

Dostałam prezent, który bardzo mnie cieszy. Niespodziewanie stałam się posiadaczem zaawansowanej maszyny dziewiarskiej Brother-820. Niestety instrukcja obsługi do niej zaginęła w pomroce dziejów, a ja zupełnie ni wiem co zrobić z tym klamotem, zeby okazał się użyteczny.

nauczona doświadczeneim zwracam się więc z prośbą do wszystkich Czytelników - macie może instrukcję obsługi Brothera KH-820 ? A może ktoś z Wrocławia ma taką maszynę i zdecydowałby się udzielić mi krutkiego kursu jej obsługi??

Czekaam na odzew i nan nadzieję, że znów uda się to wszystko pozytywnie załatwić, jak to miało miejsce z poprzednią sprawą.

Na koniec dorzucę tylko zdjęcie mojejnowej zabawki (niestety fotka nie moja - pochwalę się własną jak zacznę sama na niej dziergać)

 

sobota, 12 września 2009

Profesjonalne sesje fotograficzne zwierząt są tym, co ostatnio zajmuje mój czas. Wreszcie postanowiłam zrobić użytek z mojej wiedzy i doświadczenia fotograficznego - poza tym powstała pierwsza strona, którą firmuję własnym nazwiskiem...Jestem z niej bardzo dumna, ponieważ pomysł, wykonanie i całkowity jej wygląd są wyłącznie zasługą moją i Maćka, i chociaż czasem niebyło łatwo to teraz już nie pamięta się o tych problemach poczatkowych.

Strona obecnie jest nadal w trakcie rozbudowy, tylko niektóre sesje zostały już opracowane, ale i tak mam nadzieję, że się Wam spodoba.

Zapraszam więc wszystkich, którzy odwiedzali mnie tutaj na wizytę pod nowym adresem:

www.cosel.pl

Od razu również zaznaczam, że moja działalność fotograficzna znacznieodbiega od tego czym chwaliłam sie na tym blogu, dla niektórych może to byćwięc zaskoczenie. Mam nadzieję, że pozytywne ;)

A na koniec kilka zdjęć na zachętę:

 

Kot Drań - moje ulubione zdjęcie

Fretka Zorza

Pies Kacper

Więcej zdjęć na stronie. Zapraszam serdecznie :)
KONTAKT:

e-mail : yadis@o2.pl
gg: 8945173

Zapraszam na kursy rękodzielnicze oraz kurs rysunku organizowane na terenie Wrocławia. Jeśli spodobała ci się jakaś praca, nie wahaj się dłużej tylko pyta - niektóre z nich są na sprzedaż :)